Drzewo Anioła (ebook)


POBIERZ TERAZ

Dostępne formaty
MOBI PDF AZW ePUB



  

Ocena: 4


Greta po 30 latach wraca w rodzinne strony. W kierunku Marchmont Hall, pięknej wiejskiej posiadłości położonej na wzgórzach Walii. Okropny kraksa spowodował u niej amnezję i wymazał z O Jezu pamięci ostatnich 20 lat życia. Pewnego dnia, spacerując w lesie, trafia na baśniowy grób. Od kiedy odczytuje zeschły napis, okazuje się, iż pochowano w zanim małego chłopca. Ojej syna… Poruszające zdemaskowanie uruchomi lawinę zdarzeń, które doprowadzą Gretę Ku kopę lat zapomnianych, szokujących faktów. Greta pozna historię Cheski, swojej córki, która w wieku dopiero czterech lat została gwiazdą kina. Jaką cenę przyszło Oj pospłacać Poza przedwczesną sławę? Greta dowie się, iż Skądże (znowu) była aniołem, na którego wyglądała…""Drzewo Anioła" ma straszny obciążenie psychologiczny. Traumy z dzieciństwa, zdarzenia z przeszłości, które wpływają na nasze Współistnienie i relacje, jakie tworzymy… Riley zabiera nas w Także wyciąg międzypokoleniowej historii, pełnej fascynujących postaci, podróży w czasie i zaskakujących zwrotów akcji. Niesamowita, wciągająca i Porywająco napisana powieść. Usiądź poręcznie i delektuj się." "Lncashire Evening Press" "To rodzinna saga, której Wypad fakty pogrążać się na przestrzeni 40 lat po II wojnie światowej, pełna tajemnic i tragicznych zdarzeń. Poruszająca powieść, która zachwyci miłośników romansu i literatury kobiecej." "Library Journal""To jedna z najbardziej uzależniających książek, jakie czytałam." "Pocket Writes"


Szczegóły

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Liczba stron: 463
Rozmiar 2,8 MB
Data premiery: 2018-11-14
Tytuł: Drzewo Anioła
Autor: Riley Lucinda
Tłumacz: Kabat Jan
Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 463
Data premiery: 2018-11-14
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 30865266

Komentarze

  1. Avatar nadson nadson napisał(a):

    „Drzewo Anioła” to książka, którą przeczytałam, a w sumie pochłonęłam dosłownie w dwa wieczory. Nigdy wcześniej nie czytałam żadnego tytułu Lucindy Riley, więc w sumie nie wiedziałam czego się spodziewać, ale już od pierwszych stron nabywałam przekonania, że to będzie genialne. No i było! Jest to opowieść o trzech pokoleniach kobiet, najpierw poznajemy Gretę, potem jej córkę Cheskę, a następnie wnuczkę - Avę. Historia zaczyna się w powojennym Londynie, a z czasem przenosi się na spokojną, walijską wieś, gdzie znajduje się rodzinna posiadłość - Marchmont Hall. Greta, w wyniku nieszczęśliwego zdarzenia traci pamięć, nie pamięta praktycznie niczego, więc David, jej długoletni przyjaciel postanawia przywieźć ją do Marchmont na Święta Bożego Narodzenia, licząc, że powrót w miejsce sprzed lat pozwoli jej przypomnieć sobie życie sprzed wypadku. I faktycznie, w pamięci Grety pojawiają się przebłyski, a my stopniowo poznajemy zawiłą, rodzinną historię. Książkę czyta się fantastycznie, losy tej wielopokoleniowej rodziny są tak wciągające, że naprawdę ciężko jest ją odłożyć i zająć się czymś innym. Jeśli aktualnie poszukujecie pomysłu na prezent, dla mamy, babci, przyjaciółki - z czystego serca naprawdę bardzo, ale to bardzo polecam! To jedna z książek, która na pewno pozostanie w pamięci na długo.

  2. Avatar Allan Allan napisał(a):

    U schyłku roku dokonałem kolejnego odkrycia. "Drzewo anioła" jest jedną z najlepszych powieści, które przeczytałem w 2018 roku. Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się aż takiego zaskoczenia. Książkę wybrałem z oferty Albatrosa przypadkowo. Oczywiście nie bez znaczenia był fakt opisu. Jednak to, co znalazłem w środku, przerosło moje oczekiwania. Autorka pięknie operuje piórem, a historia jest opowiedziana na przedziale kilku pokoleń. Piękne miejsca, tajemnicze postacie i przeszłość, od której trudno jest się uwolnić. Autorka jest moim nowym, kolejnym, literackim guru. Na uwagę zasługuje pomysł, jego przedstawienie i detale, które tutaj są nie tylko ozdobnikami, ale wnoszą wiele do tej niezwykłej historii. o samej fabule nie można napisać w jednym zdaniu. Wymyślona historia napisana w taki sposób jest niezwykła, żyje własnym życiem i bez wątpienia zostaje w czytelniku na dłużej. Historia rodziny, która nie należy do najszczęśliwszych, ale przecież to w właśnie w niej jest moc. W mojej skromnej opinii scenarzyści mają doskonały materiał na kasowy hit kinowy. Ta książka zawiera wszystko, co może porwać tłumy. Bardzo serdecznie polecam "Drzewo anioła".

  3. Avatar mojemisiowelove mojemisiowelove napisał(a):

    Piękna książka o prawdziwej miłości, stracie i podróży w przeszłość z elementami lekkiego thillera. Czytałam ją z przyjemnością i ciekowością co dalej.... jedno jest pewne miłości nie da się oszukać :) jak dla mnie idealna książka na świąteczny prezent .

Zostaw odpowiedź

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *