Dwór szronu i blasku gwiazd (ebook)


POBIERZ TERAZ

Dostępne formaty
MOBI PDF AZW ePUB  

Ocena: 2


Uwielbiana projektodawczyni powraca z kolejną odsłoną cyklu Świta cierni i róż! Dramaturgia powieści toczy wwalać się parę miesięcy po wydarzeniach z Dworu skrzydeł i zguby. Sprawa opowiedziana jest z perspektywy Feyre i Rhysa, którzy na spółkę z przyjaciółmi zajmują chuliganić odbudową Dworu Nocy a również miasta, które uległo znacznym zniszczeniom w trakcie wojny. Na sielanka zbliża harcować data Przesilenia Zimowego, a z zanim wyczekiwane ułaskawienie. Jednakowoż pomimo świątecznej atmosfery duchy z przeszłości jeszcze czego dają o sobie zapomnieć. Feyre, która będzie obchodziła swoje pierwsze Zmiana Zimowe, odkrywa, iż najbliższe o Jezu osoby są tęgo bardziej poranione aniżeli da się żeby przypuszczać. A to pewnie trzymać istotny znaczenie na horyzonty Dworu i całego ich świata.


Szczegóły

Wydawnictwo: Uroboros
Seria: Dwór cierni i róż
Liczba stron: 212
Rozmiar 2,2 MB
Data premiery: 2018-10-01
Tytuł: Dwór szronu i blasku gwiazd
Seria: Dwór cierni i róż
Autor: Maas Sarah J.
Tłumacz: Radzimińska Dorota, Radzimiński Jakub
Wydawnictwo: Uroboros
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 212
Data premiery: 2018-10-01
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 27103074

Komentarze

 1. Avatar Anonim Anonim napisał(a):

  Wielkie rozczarowanie ....nie bede nawet porównywał z poprzednimi częściami bo nie ma co porównywać...

 2. Avatar aikk aikk napisał(a):

  Brak jakiejkolwiek akcji. Jestem rozczarowana i zniesmaczona. Jaki cel miała autorka. Zniechęcić czytelników, zarobić na sprawdzonych bohaterach. Totalna porażka. Nawet jedna gwiazdka w ocenie to za dużo.

 3. Avatar anonymous anonymous napisał(a):

  Niestety totalna klapa. Poprzednie dwa tomy były przepełnione kolorowymi postaciami, wartką historią i zwrotami w toczącej się akcji. Tutaj człowiek kartkuje i czeka na "coś" i nagle książka się kończy. Nie rozumiem co się sałato. Autorka kompletnie zlekceważyła czytelników, mam ochotę poprosić o zwrot pieniędzy. Szkoda a było tyle ciekawych wątków do pociągnięcia.

 4. Avatar Anonim Anonim napisał(a):

  Książka (a raczej kilkanaście stron z okładką) jest totalnie o niczym. Robią zakupy, odstawiają naczynia na suszarkę, robią zakupy, spacerują, dalej myślą o prezentach i żałują, że mają wszystko. Ponad rok zajęło autorce stworzenie niczego. Fani trylogii będą zawiedzeni, przynajmniej ja jestem. Jak następne części będą podobne do tej- pas dla Maas.

Zostaw odpowiedź

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *