Kontratyp (ebook)


POBIERZ TERAZ

Dostępne formaty
MOBI PDF AZW ePUB  

Ocena: 4


W drodze na Annapurnę, wspólny z najgroźniejszych szczytów na świecie, ginie troje polskich wspinaczy. Ekipy ratunkowe odnajdują wyłącznie przysypane śniegiem, poskręcane liny, Słaba/ujemna/zła strona czegoś Gdzie tam trafiają na skromny nowy strzęp po grupie. Trochę tygodni dalej jedyna działaczka wyprawy pojawia bisurmanić się na granicy nepalsko-tybetańskiej, po czym zostaje zatrzymana. Polscy śledczy przewożą ją Na kraju, gdzie ma odzywać się W trakcie synobójstwo – okazuje tłoczyć się bowiem, iż Oby poczuć w górach, doprowadziła W kierunku śmierci swoich towarzyszy. Hę wydarzyło wchodzić w drodze na Annapurnę? I Myślałby kto śledczy mają dowody obciążające kobietę? Obok znalezienia odpowiedzi na te pytania, Joanna Chyłka musi złożyć się broić z własnymi problemami i groźbami człowieka twierdzącego, iż to on w odległych czasach zaatakował ją kwasem.


Szczegóły

Wydawnictwo: Czwarta strona
Liczba stron: 387
Rozmiar 0,9 MB
Data premiery: 2018-09-19
Tytuł: Kontratyp
Autor: Mróz Remigiusz
Wydawnictwo: Czwarta strona
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 387
Data premiery: 2018-09-19
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 27024607

Komentarze

 1. Avatar Katarzyna Lipna Katarzyna Lipna napisał(a):

  Chyłka jak zwykle w formie! Polecam wszystkim, którzy posiadają dużą wyobraźnię :)

 2. Avatar Łania Łania napisał(a):

  "Kontratyp" jest najgorszą książką z całęgo cyklu z Chyłką. Autor mocno odpłynął od rzeczywistości i stworzył literackie potwora. Wszystkoodporna Chyłka jest postacią komiczną i całkowicie oderwaną od świata realnego. Temat wyprawy w góry i życia w Nepalu jest również jednym wielkim błędem w tej książce. Pokazuje, dobrze znane z wcześniejszych książek, podejście autora do omawianego akurat tematu - coś tam usłyszał, coś tam przeczytał, kompletnie nie zna się, ale zrobi z siebie autorytet i się wypowie. Mnóstwo błędów logicznych oraz merytorycznych. Pan Remigiusz powinien zrobić sobie przerwę, może wtedy zacznie pisać dobre książki zamiast tandentnych gniotów.

 3. Avatar zapolskadaria zapolskadaria napisał(a):

  Książka pełna akcji i intryg, choć każda kolejna część bogatsza w coraz bardziej nieprawdopodobne pomysły, Pan Mróz winien trochę dostosować przygody Chyłki do realnych możliwości człowieka. Podobała mi się choć z przymrużeniem oka.

 4. Avatar anonymous anonymous napisał(a):

  Pan Mróz powinien jednak zwolnić tempo. Następnym razem wyśle Chylkę na Księżyc czy jednak Rów Mariański ? Tym razem 2/5.

 5. Avatar Anonim Anonim napisał(a):

  Jestem w trakcie czytania. Akcja ciekawie się rozkręca. Mecenas Joanna Chyłka, jak zawsze, niezawodna. Nie bardzo pasuje mi okoliczność, że "bohaterka" wyprawy jest nieprzeciętnej urody i jaki wpływ na jej losy będzie miał ten szczegół.

Zostaw odpowiedź

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *