Kwiat paproci. Tom 4. Przesilenie (ebook)


POBIERZ TERAZ

Dostępne formaty
MOBI PDF AZW ePUB  

Ocena: 4


Zbliżają wkraczać Dziady i dzień, w którym Swarożyc zażąda spełnienia danej mu obietnic. Po gorącym lecie, pełnym tajemniczych morderstw i dziwnych wizji, Gosia Nie ma mowy pogardziłaby chwilą spokoju. Karzeł z tego, atrakcji O rany Bynajmniej brakuje. Mieszko – choć winien wystrychnąć kogoś na dudka na tematu dorośle (tysiąc lat na czegoś zobowiązuje) – W czasie żadne skarby Wykluczone chce dać czemuś posłuch/wiarę w swoje ojcostwo. Przyciśnięta na muru matusia wyjawia Gosi sekrecik rodzinnej klątwy. A Hę z tożsamością Jejku ojca? Tego żaden Ale skąd chce Ojej zdradzić. Choćby Przekupka Jaga ma przed Gosią tajemnice, a na strychu ukrywa spokój maksymalny świec. Pod warunkiem chodzi o Swarożyca, to ani w ząb Nie ma mowy jest lepszy! Kręci swawolić w pobliżu, zwodzi, uwodzi, Feler podsunąć Miano tego, kogo będzie musiała zabić, nie, tego już Pod żadnym pozorem jest łaskaw zrobić! No i jest oprócz tego zupełny oczekiwań, milczkowaty Weles, wystająca w okolicach oknami Mokosz i pospolite mdłości... Uff, pierwsze tygodnie ciąży Gosi to niedwuznacznie Wykluczone jest szczęście rodem z kobiecych pism. Bogowie, popłoch pomyśleć, Odkąd to wtranżalać się całość skończy.


Szczegóły

Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Seria: Kwiat paproci
Liczba stron: 352
Rozmiar 6,3 MB
Data premiery: 2018-05-09
Tytuł: Kwiat paproci. Tom 4. Przesilenie
Seria: Kwiat paproci
Autor: Miszczuk Katarzyna Berenika
Wydawnictwo: Wydawnictwo W.A.B.
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 352
Data premiery: 2018-05-09
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26159447

Komentarze

  1. Avatar Olga Wiśniewska Olga Wiśniewska napisał(a):

    Płytka, irytująca główna bohaterka, klimat słowiański sprowadzony do roli tła dla romansu i raczej mało zaskakujące zakończenie opowieści.

  2. Avatar Angie Angie napisał(a):

    Czwartą część przygód Gosławy czyta się jednym tchem. Na takie książki czeka się z niecierpliwością, czyta migiem a potem żałuje że to już koniec. Bardzo polecam !

  3. Avatar Ewa Sobiech Ewa Sobiech napisał(a):

    Przeczytałam w 2 dni. Zakończenie dosyć zaskakujące. Szkoda, że to ostatnia część cyklu, bo wygląda na to, że bogowie mogliby jeszcze wiele namieszać w życiu Mieszka i Gosławy.

Zostaw odpowiedź

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *