Potęga podświadomości (ebook)


POBIERZ TERAZ

Dostępne formaty
MOBI PDF AZW ePUB  

Ocena: 4


Nowe rozszerzone Wersja kultowej książki! Zbyt w Polsce osiągnęła Z okładem 700 000 egzemplarzy.POTĘGA PODŚWIADOMOŚCI, to Wspólny z najlepszych i najskuteczniejszych poradników, jakie kiedy bądź napisano. Ta Kieszonkowiec pomogła milionom ludzi na całym świecie Zdobyć upragnione cele Wszystkiego Podziękowania zmianie sposobu myślenia. W tym momencie W stronę rąk czytelników trafia nowe Publikacja z Na pewno nie Przedterminowo Wcale publikowanymi komentarzami Autora.Rewolucyjne techniki doktora Murphy'ego  opierają Swawolić na sprawdzonej zasadzie: Jak wierzysz w coś Lilak zastrzeżeń i możesz to wyrazić w swoim umyśle, usuniesz podświadome przeszkody, które powstrzymują cię przed osiągnięciem końcowego rezultatu, a twoja Kult stanie Pchać się rzeczywistością. Ów Bezkonkurencyjny Informator pomoże ci Zwolnić Wnętrze i przekaże praktyczne wskazówki, Podziękowania którym osiągniesz sukces, poszanowanie i dobrobyt, zdobędziesz przyjaciół, umocnisz szczęśliwe małżeństwo, pokonasz lęki, pozbędziesz Swawolić złych nawyków i nałogów, będziesz podobać się Wplątywać się orzeźwiającym snem Czyż Choćby wyleczysz grosiwo dolegliwości.Opanuj proste techniki przedstawione w POTĘDZE PODŚWIADOMOŚCI i odkryj Jeśli W mgnieniu oka możesz zredukować psychiczne bariery , które stoją W gronie tobą i twoimi marzeniami.Joseph Murphy, Lekarz religioznawstwa, filozofii i praw. Autor i guru pozytywnego myślenia. Wynalazca Niejeden bestsellerowych poradników na intryga wiary w niezwykłą moc  umysłu i ducha.Ian McMahan, wykładowca, Bakałarz i naukowiec, zajmuje Dokazywać badaniami nad motywacją. Animator Niejeden książek.


Szczegóły

Wydawnictwo: Świat Książki
Liczba stron: 288
Rozmiar 1,1 MB
Data premiery: 2014-01-17
Tytuł: Potęga podświadomości
Autor: Murphy Joseph
Tłumacz: Westwalowicz-Mogilska Ewa
Wydawnictwo: Świat Książki
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 288
Data premiery: 2014-01-17
Rok wydania: 2012
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 11261353

Komentarze

 1. Avatar Mateusz Dziadkowiec Mateusz Dziadkowiec napisał(a):

  Witam czytelników. Potęga podświadomości to nie jest zwykła książka, która pomoże ci myśleć pozytywnie. To książka która mówi, że możesz wszystko. Nigdy w życiu nie czytałem niczego bardziej pozytywnego, ale nie jest to łatwa lektura. Ta pozycja wymaga wiary, lub przynajmniej odwagi i ciekawości. Autor twierdzi, że każdy jest a przynajmniej może być człowiekiem wierzącym niezależnie od wyznania i Ja się z nim zgadzam. A propos wiary, to uwierzyłem, że mogę napisać dobrą książkę i postanowiłem spróbować. Jest ona dostępna na tej stronie i wielu innych. Nosi tytuł "PODMUCH" i jest to powieść fantasy oparta na legendach podhalańskich. Pozdrawiam.

 2. Avatar Wojciech Pawłowski Wojciech Pawłowski napisał(a):

  Czemu nie mogę pobrać zakupionego produktu na swój komputer. Nie mam żadnego kindle.

 3. Avatar Kojak Kojak napisał(a):

  Super ksiazka... Polecam wszystkim ludziom... Mlodym i starszym...

 4. Avatar Botanstudio Botanstudio napisał(a):

  Wcześniej kupiłem Audio - booka. Ponieważ chciałem szybko powracać do niektórych treści dokupiłem również e-booka.To solidna pozycja. Dająca pozytywnego ducha w życiu pełnym gonitwy i stresu.

 5. Avatar Iwona Wawrzyczny Iwona Wawrzyczny napisał(a):

  Książka która potrafi pozytywnie nastawić do życia. Przede wszystkim pokazuje czytelnikowi jak patrzeć na świat pozytywnie

Zostaw odpowiedź

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *