Kochanka księcia. Royals. Tom 1 (ebook)


POBIERZ TERAZ

Dostępne formaty
MOBI PDF AZW ePUB  

Ocena: 4


Pierwsza etap bestsellerowej trylogii "Royals", która urzeknie każdą kobietę. Na przyjęciu z okazji ukończenia studiów na Uniwersytecie Oksfordzkim Clara Bishop spotyka intrygującego mężczyznę o demonicznym spojrzeniu. Jakkolwiek ich orientacja miała skonać zbytkować na jednym pocałunku, to Skądże (znowu) zapewne o zanim zapomnieć. Pan wydawał figlować Ojoj nad podziw/wyraz bliski, jeśliby skądś go znała. Skoro W stronę drzwiczki Clary pukają paparazzi, okazuje się, iż tajemniczym przystojniakiem był książę Alexander. Zgodny z prawem spadkobierca tronu to grożący kalectwem/śmiercią bad boy, który słynie z tego, iż dookoła Wojtek dostaje to, czego pragnie. Jego najnowszym kaprysem staje błaznować Clara. Alexander proponuje O Jezu układ, w którym spódniczka zostanie jego sekretną kochanką. Zali zdołają wytrzymać indywidualny Łączność w tajemnicy? Azaliż obosieczny książę poczuje W kierunku Clary coś więcej?


Szczegóły

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Seria: Royals
Liczba stron: 336
Rozmiar 4 MB
Data premiery: 2018-02-28
Tytuł: Kochanka księcia. Royals. Tom 1
Seria: Royals
Autor: Lee Geneva
Tłumacz: Pianowska Monika
Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 336
Data premiery: 2018-02-28
Rok wydania: 2018
Format: MOBI
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 25712834

Komentarze

  1. Avatar marysia_2703 marysia_2703 napisał(a):

    Lekka i przyjemna książka, łatwo i szybko się ja czyta

  2. Avatar Karolina G. Karolina G. napisał(a):

    Clara Bishop z okazji ukończenia studiów na Oksfordzie udaje się na przyjęcie. Na miejscu spotyka bardzo intrygującego, przystojnego mężczyznę o demonicznym spojrzeniu. Po krótkim spięciu dochodzi do pocałunku - na tym ich znajomość miała się zakończyć... Clara nie może jednak o mężczyźnie zapomnieć. Co więcej, cały czas wydaje jej się, jakby gdzieś go już widziała, skądś znała. Zagadka się wyjaśnia w chwili, gdy do jej drzwi pukają głodni sensacji paparazzi. Oczywiście nie robią tego bez powodu, ich wizyta nie jest przypadkiem - przystojniakiem, z którym połączył ją pocałunek, był sam Alexander, książę Cambridge. Następca tronu to prawdziwy łobuz, typowy bad boy, który zawsze dostaje to, o czym zamarzy, czego zapragnie. Nie trudno zgadnąć, że tym razem na jego celowniku znalazła się Clara. Książę wychodzi z pewną propozycją - dziewczyna ma zostać jego kochanką. Sekretną kochanką. "Kochanka księcia" to wciągająca książka, która przyprawi Was o rumieńce na policzkach! Geneva Lee napisała emocjonującą powieść o zakazanym związku księcia i pozornie zwykłej dziewczyny. Pozornie, gdyż jako nielicznej udaje się związać z następcą tronu. Która z nas chociaż raz nie marzyła o romansie z księciem? No właśnie. Clarze się to udało, choć ich relacja musiała być owiana tajemnicą. Alexander, jako typowy bad boy, jest wymagający i niebezpieczny. Lubi kontrolować i, jak twierdzi, nie jest zdolny do uczuć. Wydarzenia z przeszłości roztoczyły w jego duszy ból, zasiały ziarnko mroku, toteż on sam nie chce się angażować i oferuje Clarze tylko jedno. Łatwo przewidzieć, że w pewnym momencie była studentka zaczyna czuć coś więcej do kochanka. Swoją drogą, postać Clary to idealny przykład na to, że dziewczyna, która ma za sobą już jakieś doświadczenia i wyrobiła sobie zdanie w kwestii relacji damsko-męskich, w jednej chwili, pod wpływem gorących uczuć, nie jest w stanie trzeźwo myśleć. Jak tu się oprzeć królewskiemu przystojniakowi :)? Na pochwałę zasługuje fakt, że autorka nie skupiła się na samym płomiennym związku głównych bohaterów. Pod lupą znalazła się też rodzina królewska, ich życie, blask fleszy aparatów paparazzi. A jak już mowa o plusach, to podobały mi się opisy scen łóżkowych. Bez zbędnej wulgarności, bez niesmaku, bez przesady - tak lubię! "Kochanka księcia" to pierwszy tom trylogii "Royals". Czy sięgnę po kolejne części? Oczywiście! Czekam na nie niecierpliwie :).

  3. Avatar Anonim Anonim napisał(a):

    Przeczytałam jednym tchem, mnie wciągnęła i czekam na dalsze losy bohaterów. Mroczne dusze czekające na wyleczenie jak w Morfeuszu lub 50 Twarzy Greya. Lubię czytać losy takich bohaterów . Osobiście polecam

Zostaw odpowiedź

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *