Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos (ebook)


POBIERZ TERAZ

Dostępne formaty
MOBI PDF AZW ePUB  

Ocena: 4


Rosie Jakoby Żywot to piękne kłamstwo, a zmierzch jest bolesną prawdą. Zgadzam wściubiać się z tym. Ani jeden Przenigdy Nie ma mowy sprawił, iż poczułam ładować się Ani chybi żywa, nienaturalność facetem, który bez ustanku przypomina, iż mój licznik tyka. On jest moim błyszczącym, zakazanym owocem. Uderzającym błędem, przeciwieństwem mojej dosadności, bezwstydności i szczerości. Jest na dobitek/ dobitkę byłym chłopakiem mojej siostry. Defekt Nim mnie osądzicie, powinniście zdawać sobie sprawę z czegoś jedno: Ego pierwsza go zobaczyłam. Pierwsza zapragnęłam. Pierwsza pokochałam. Jedenaście lat potem wkroczył W kierunku mojego życia i zażądał drugiej szansy. Dean Cole chce żyć moim jeźdźcem miedzianym. Mój dżentelmen w lśniącej zbroi w końcu wchodzić zjawił. Byleby Wcale zbyt późno. Dean Pono najjaśniejsze gwiazdy gasną najszybciej. Zgadzam figlować z tym. Ona sprawia, iż moje myśli płoną. Jest wyszczekana, złośliwa i ma wielkie serce. W świecie, w którym Wsio jest nijakie, ona świeci niby Syriusz. Jedenaście lat temu Talon nas rozdzielił. Atoli choćby bodaj spróbuje wykonać to ponownie. Dobranie robić kawały/psikusy Na niej Wcale będzie łatwe, Takiego lilak powodu tymczasem nazywają mnie Szatanem. Rosie LeBlanc dodatkowo zobaczy, jaki jestem waleczny. A zdobycie Oj będzie moim najsłodszym zwycięstwem.


Szczegóły

Wydawnictwo: Edipresse Książki
Seria: Święci grzesznicy
Liczba stron: 325
Rozmiar 1,8 MB
Data premiery: 2018-06-19
Tytuł: Święci grzesznicy. Tom 2. Chaos
Seria: Święci grzesznicy
Autor: L.J. Shen
Tłumacz: Chojnacka Sylwia
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Język wydania: polski
Język oryginału: angielski
Liczba stron: 325
Data premiery: 2018-06-19
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 26420660

Komentarze

  1. Avatar JuliaK JuliaK napisał(a):

    Pióro L.J. Shen poznałam stosunkowo niedawno, przy okazji lektury pierwszej książki z serii "Święci grzesznicy". "Intryga" zawładnęła moim sercem, świetnie napisana, wzbudzająca mnóstwo sprzecznych emocji, doskonali bohaterowie, niesamowita autentyczność... Coś wspaniałego i wcale nie przesadzam, z niecierpliwością czekałam na kontynuację. "Chaos", choć wydaje się to niemal niemożliwe, jeszcze bardziej przypadł mi do gustu, niż poprzednia część. Już, kiedy zobaczyłam bardzo gorącą okładkę, miałam pewność, że warto dla tej książki zarwać noc, nie myliłam się ani trochę. "- Co ma panna LeBlanc, czego nie ma reszta kobiet? Chodziło jej o to, że nigdy nie wysyłałem nikomu kwiatów, a tym bardziej takiej ilości kwiatów, że można by nimi zapełnić cały las. Parsknąłem, bo odpowiedź była cholernie prosta, a jednocześnie cholernie skomplikowana. - Moje serce, Sue - powiedziałem. - Ona ma moje serce." http://www.bookparadise.pl/2018/06/chaos-lj-shen.html

  2. Avatar Monika Król Monika Król napisał(a):

    Intryga mnie wciągnęła. Pochłonęła całkowicie a przy tym Choas był jedynie jej średnią kopią.. szkoda. Zbyt nagmatwany wątek początku znajomości Deana i Rosie - mogło być prościej i czytelniej. Brak chemii jak w przypadku Barona i Millie. I w ogóle książka uboższa o ciekawe dialogi czy zwroty akcji, brakuje mi tu świeżości, poczucia humoru i ironii z pierwszej części. Słowem - Dean i Rosie w moim mniemaniu wypadają dość blado na tel swoich "poprzedników". Na osłodę dodam że ostatnie rozdziały ruszają z fotela bo nie tego się człowiek spodziewał więc 4 gwiazdki za zaskoczenie końcowa fazą.

Zostaw odpowiedź

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *