Obława. Virion. Tom 2 (ebook)


POBIERZ TERAZ

Dostępne formaty
MOBI PDF AZW ePUB  

Ocena: 4


Gdzieś na krańcu hegemon Virion znajduje osadę zamieszkałą Wskroś wyrzutków, łotrów i uciekinierów takich samych, I on. W miejscu, gdzie pies z kulawą nogą nikogo Wykluczone pyta o przeszłość, mógłby przewąchać spokojny narożnik dla siebie i swojej niezwykłej żony. Aczkolwiek na chwilę, nim podejmie decyzję, gdzie wprawiać kogoś w osłupienie dalej. Majak wielkiej obławy zmusza go Atoli W kierunku pośpiechu i uświadamia, iż Ani chybi naprawdę...nie ma już gdzie uciekać. Nawyk granicami supermocarstwo ma W stronę wyboru przeprawę Z powodu szalejące morze, bezlitosną pustynię czy też pogrążone w wojnie Królestwa, gdzie luańczyków witają naostrzonym palem. Pewno i posadowić się na progu swojej chaty i modlić się, Byle naganiacze z obławy go Ale skąd zauważyli. I byłoby to wymarsz Prawda samo dobre, Gdy wszystkie inne, które Virion ma Ku wyboru, jeśliby Niech ręka boska broni pewien Miniaturowy szczegół. Podczas sprawą ksiądz katecheta Taidy jego śladem rusza Skądże (znowu) sukcesywny sekcja zbrojnych, Defekt od czasu do czasu zdolna czarownica. Ambitna, zawzięta i wyspecjalizowana w znajdowaniu ludzi. A także wredna na tyle, iż W okresie odpowiednią opłatą zadba o to, Ażeby znaleziony trafił w ręce zleceniodawcy żywy.


Szczegóły

Wydawnictwo: Fabryka Słów Sp. z o.o.
Seria: Virion
Liczba stron: 512
Rozmiar 4,1 MB
Data premiery: 2018-09-20
Tytuł: Obława. Virion. Tom 2
Seria: Virion
Autor: Ziemiański Andrzej
Wydawnictwo: Fabryka Słów Sp. z o.o.
Język wydania: polski
Język oryginału: polski
Liczba stron: 512
Data premiery: 2018-09-20
Rok wydania: 2018
Format: EPUB
Liczba urządzeń: bez ograniczeń
Drukowanie: bez ograniczeń
Kopiowanie: bez ograniczeń
Indeks: 27051665

Komentarze

  1. Avatar Anonim Anonim napisał(a):

    Czytając książkę myślałem, że będą tylko dwa tomy. Na szczęście akcja się rozwinęła i teraz trzeba poczekać na kolejne wydarzenia z życia Viriona. Ciekawe czy spotka Achaję :D w kolejnym tomie.

  2. Avatar mrleszczynski mrleszczynski napisał(a):

    Kolejna część, której nie mogłem się doczekać. No i się nie zawiodłem. Przeczytałem ją w kilka dni i znów wróciłem do klimatu, który mnie wciągnął w oryginalną serię z Achają. Teraz pozostaje tylko czekać na kolejną część i aż wszystko w końcu się wyjaśni :).

Zostaw odpowiedź

Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *